Vahdet Erdoğan’ın Yeni Markası uygunabuldum.com Açıldı

Nasipse Olur’a En İyi Kadın Oyuncu Ödülü
Aralık 24, 2021

Pandemi ülkemizde olduğu gibi dünyada da büyük değişimlere yol açtı. Üst üste yeni açılan e-ticaret sitelerine, mevcut sitelerin ciro artışları eklendi. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli markaları e-ticaret sistemine yatırımlar yaptı. Sektörde 4-5 yılda beklenen büyüme, birkaç ay içerisinde gerçekleşti. 

Bu çerçevede bir çok firma sektöre yeni ürünlerle giriş yaparken, İş İnsanı ve Yapımcı Vahdet Erdoğan da sektöre hızlı giriş yaptı. Vahdet Erdoğan’ın şirketi Greenart Grup’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

UygunaBuldum

Biz, hayatınızda estetik ve görsel bir hoşluk oluşturmak için çalışan bir ekibiz. O hoşluğu ofisinize, evinize, yazlığınıza göre hazırlıyoruz, hatta birlikte hazırlıyoruz.

Ofis, ev, yazlık dedik ama siz daha geniş düşünün, kendinizi sınırlandırmayın. Seçtiğiniz tabloları cafelere, kütüphanelere, restoranlara, parklara, bahçelere, otellere de asabilirsiniz.

Estetik görsel hoşlukları kanvas tablolar ile sağlıyoruz. İnce işçilikle hazırlanıyor tablolar.

Üstelik “biz hazırladık buyurun” demiyoruz, sizin ruhuna göre oluşuyor tablolar, siz seçiyorsunuz.

Görseli siz seçebiliyorsunuz, ebadını ve rengini seçebiliyorsunuz, hatta çerçeveyi de keyfinizce seçebiliyorsunuz.

Bunlarla uğraşmak istemeyenler için bizim uzman ekibimizin hazırladığı el emeği tablolar da var. Üstelik alternatifimiz de çok.

Bunca emeğin elbette bir karşılığı var ama pahalı değiliz, kargomuz ücretsiz.

Tablo elinize ulaşınca asma sıkıntınızı çözmek amacıyla gerekli malzemeleri de size gönderiyoruz.

Hem sanat dostuyuz hem sizin dostluğunuzu kazanmak istiyoruz.

UygunaBuldum, Greenart Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Erdoğan’ın öncülüğünde 2019 yılında oluşturulmaya başlandı, 2021’de sanatseverlere merhaba dedi.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

Vahdet Erdoğan Kimdir?

1979 yılında Sinop Boyabat’ta doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.

Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Grup’u kurdu.

Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Grup’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu.

E-Ticaretin İşletmeler İçin Önemi

Günümüzde teknolojinin ve internet dünyasının gün geçtikçe artış göstermesi artık günlük birçok işimizi internet üzerinden yapmamızı sağlıyor. Gelişen internet dünyasının bizlere sunduğu önemli imkanlardan biriside e-ticaret yapabilmek imkanıdır. E-ticaret yapmak, gerek büyük firmalar için gerekse orta ölçekli küçük firmalar için büyük önem taşır.

Müşterileriniz Firmanıza İstediği Zaman Ulaşabilir

E-ticaret yapmanın en büyük özelliklerinden birisi müşteri kitleniz firmanıza istediği zaman istediği saatte ulaşabilmesidir. E-ticaret firmanızda 7/24 açık olan bir dükkanı gibidir diyebiliriz. Bu yüzden gece iz uyurken bile müşteriniz internet sitenize girerek alışveriş yapabilir. bu yüzden gerek erişebilirlik gerekse her zaman satış düşünüldüğünde e-ticaret işletmeler için çok önemlidir.

Zamandan Tasarruf Sağlanır

E-ticaret sadece tüketici için değil üretici içinde zamandan tasarruf sağlar. Elektronik ortamda gerçekleşen alışveriş genellikle daha hızlı gerçekleşir. Bu da zamanda tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda fiziksel bir dükkanda genellikle müşterilerle tek tek ilgilenmeniz gerekir. Fakat e-ticaret sisteminde böyle bir zorunluluğunuz yoktur.

Daha Fazla Ürün Sergileyebilirsiniz

Fiziksel bir dükkanınız olduğunda sergileyebileceğiniz ürünlerin sayısı bellidir. İstediğiniz ürünü istediğiniz kadar rafta tutamazsınız. Fakat e-ticarette böyle bir olay söz konusu değil istediğiniz ürünü istediğiniz süre e-ticaret sitenizde tutabilirsiniz. Buda sizin daha fazla ürün satmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda daha fazla ürününüz olacağı için müşteri kitlenizde daha fazla olacaktır.

Masrafları Daha Azdır

E-ticaret sitesi sadece sitenizi kurma evresinde size ufak masraflara sebep olacaktır. Fakat sonrasında size çok büyük masraflara mal olmayacaktır. Fiziksel bir dükkana ise her ay sabit fatura ve kira masrafları gibi masraflar yaparız. Aynı zamanda eleman masraflarını da düşündüğümüz zaman e-ticaretin fiziksel dükkanlara göre daha masrafsız olduğunu söyleyebiliriz.